fb
ico1
Zmiany w firmie Winkiel Sp. z o.o.

Niniejszym chcielibyśmy poinformować, iż w dniu 14.06.2016r. firma Winkiel Sp. z o.o. została przejęta przez fińską firmę Prevex Ltd. z siedzibą w Nykarleby, Finlandia.
Prevex, należący do KWH Group, jest renomowanym producentem funkcjonalnych i kompaktowych systemów odpływowych do kuchni i łazienki.
Mimo, iż firmy Winkiel i Prevex działają na tym samym rynku, to jednak skupiają się na różnych jego segmentach współpracując z różnymi grupami klientów i korzystając z różnych kanałów sprzedaży. Transakcja zakupu firmy Winkiel tworzy nową platformę dla obu firm umożliwiając dalszą ekspansję poprzez wykorzystywanie efektów synergii. Doświadczenie firmy Prevex będzie mocnym wsparciem w budowie dalszego wzrostu i rozwoju dla spółki Winkiel. Prze okres trzech miesięcy od daty zawarcia transakcji Pani Katarzyna i Pan Klaudiusz Winkiel będą aktywnie uczesniczyć w procesie wdrożenia nowych osób, które z ramienia Prevex przejmą zarządzanie firmą.
W imieniu firmy Prevex, chcielibyśmy serdecznie podziękować dotychczasowym właścicielom w ich zaangażowanie w budowę i rozwój firmy równocześnie życząc dalszych sukcesów w kolejnych wyzwaniach biznesowych.
Pragniemy przy okazji wyrazić nadzieję, iż firma Winkiel w dalszym ciągu będzie zajmować silną pozycję na Polskim rynku i partnerskie relacje łączące nasze firmy, pozwolą na obopólny rozwój także w kolejnych latach. 

ico1
PROMOCJE

Zapraszamy do zapoznania się z obecnie obowiązującymi promocjami.

WIĘCEJ
ico1
AKTUALNOŚCI

W dziale aktualności znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie.

WIĘCEJ