Strona główna
Budownictwo
Tutaj jesteś

Blachodachówki hybrydowe – nowa era trwałych i efektywnych pokryć dachowych

1 marca 2024 blachodachówka

Blachodachówki hybrydowe to bez wątpienia jedno z najnowocześniejszych pokryć dachowych, cieszące się dużym zainteresowaniem wśród konsumentów. Ta nowoczesna blachodachówka wybierana jest zwłaszcza przez osoby ceniące innowacyjne rozwiązania w budownictwie. O blachodachówkach hybrydowych często mówi się, jako o pomoście technologicznym między tradycyjnymi blachodachówkami ciętymi na wymiar, a modułowymi. Niekwestionowanym liderem na rynku blachodachówek hybrydowych jest polski producent Bratex Dachy Mrzygłód. Właśnie na przykładzie oferowanych przez niego produktów przyjrzymy się bliżej temu nowoczesnemu rozwiązaniu.

Czym jest nowoczesna blachodachówka hybrydowa?

Blachodachówki hybrydowe

Blachodachówki hybrydowe są innowacyjnym rozwiązaniem, które łączy zalety wyrobów docinanych na wymiar z tymi wykonanymi w technologii modułowej. Można je kupić zarówno w postaci arkuszy o określonej długości, jak i docięte na dostosowany do indywidualnych potrzeb wymiar. Blachodachówki hybrydowe, podobnie jak modułowe, posiadają cechy wpływające na poprawne składanie się arkuszy będących elementem całego systemu, tak jak każdy puzel jest częścią większej układanki. Z drugiej strony – kupujący ma tutaj możliwość wyboru pomiędzy blachodachówkami w arkuszach, a ciętymi na wymiar. Jeśli chodzi o zalety blachodachówek hybrydowych to do najważniejszych z nich należą lekkość, łatwość w montażu, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Warto w tym miejscu dodać też, że nowoczesna blachodachówka hybrydowa sprawdzi się zarówno na dachach nowych, jak i tych wymagających wymiany. Jest to zatem rozwiązanie wyjątkowo uniwersalne, dobre dla różnych rodzajów dachów.

Blachodachówki hybrydowe

Blachodachówki hybrydowe od Bratex Dachy Mrzygłód

Wspomniana przez nas firma Bratex Dachy Mrzygłód oferuje dwa rodzaje blachodachówek hybrydowych: Centro i Horizon. Zarówno jedne, jak i drugie cechuje elegancka forma i wyważona estetyka, a dzięki temu, że dostępne są w wyjątkowo szerokim wachlarzu kolorów i powłok, każdy bez problemu dobierze idealną blachodachówkę, która spełni jego oczekiwania.

Blachodachówki hybrydowe Centro

Wygodna w transporcie, nieskomplikowana w instalacji i niezwykle trwała w eksploatacji nowoczesna blachodachówka Bratex Centro to doskonałe połączenie ergonomii blachodachówek modułowych z estetyką rozwiązań konwencjonalnych. Uznawana jest za najbardziej zaawansowaną formę blachodachówki. W Bratex Dachy Mrzygłód można zakupić arkusze o stałej długości oraz na dowolny wymiar. 

Blachodachówki hybrydowe

Blachodachówki hybrydowe Horizon

Nowoczesna blachodachówka hybrydowa Bratex Horizon stanowi wyjątkowo udane, harmonijne połączenie uporządkowanej stylistyki dachowej z wyrobem systemowym. Podobnie, jak ta opisywana wcześniej, blachodachówka hybrydowa Horizon jest dostępna w Bratex Dachy Mrzygłód w dwóch wariantach – cięta na żądany wymiar lub w niewielkich gabarytowo arkuszach. Blachodachówki hybrydowe Horizon są także bardzo łatwe w transporcie i montażu oraz trwałe w eksploatacji.

Blachodachówki hybrydowe

Więcej informacji na temat blachodachówek hybrydowych marki Bratex Dachy Mrzygłód znajdziesz na stronie producenta: https://bratex.pl/kategoria-produktow/blachodachowka-hybrydowa-centro-horizon

Materiał zewnętrzny

Redakcja rawiplast.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie dom, wnętrza, instalacje, budownictwo oraz ogród spotykają się, by dostarczyć Ci niezwykłej wiedzy i inspiracji do stworzenia wymarzonego miejsca do życia!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Bezpieczeństwo domowe: jak zrobić uziemienie w gniazdku?
klej do płytek
farba do blachy ocynkowanej

Jesteś zainteresowany reklamą?

farba do blachy ocynkowanej