Pustaki kominowe keramzyto betonowe

Montaż nowych kominów oraz remonty kominówBudowa nowego komina podczas budowy domu lub dobudowa komina wewnątrz lub na zewnątrz istniejącej nieruchomości może być łatwa i ekonomiczna. Pekabet oferuje wybór wysokiej jakości systemów pasujących do tradycyjnego lub nowoczesnego wyglądu – https://pekabet.pl/pustaki-keramzyto-betonowe/.Pekabet jest głównym dystrybutorem wiodącego producenta kominów. Posiadamy duże stany magazynowe i oferujemy konkurencyjne ceny z dostawą następnego dnia.Bloki kominowe z pustaków keramzytowych, są przeznaczone do szybkiej instalacji blok na blok, które zawierają wkładkę kominową i są doskonałym sposobem na zbudowanie nowego komina, który może być otynkowany lub pokryty okładziną, aby stworzyć tradycyjny wygląd. Posiadamy w sprzedaży system pustaków kominowych który jest uważany za najlepszy z dostępnych i posiada znak CE potwierdzający spełnienie surowych wymagań norm europejskich. Jest to dwumodułowy system kominowy składający się z pustaków kominowych i obudów zewnętrznych, które zostały zaprojektowane do szybkiego montażu i łatwej obsługi.Wykonany z wyjątkowo odpornego na wysoką temperaturę izolacyjnego pumeksu, system ten może być instalowany wewnątrz lub na zewnątrz budynku i może być obłożony murem lub otynkowany, aby stworzyć wygląd tradycyjnego komina. Pumeksowy betonowy blok kominowy i wkłady kominowe są idealnym wyborem do stosowania w piecach opalanych drewnem i kominkach otwartych. Mają one ponad 60-letnią historię użytkowania w trudnym klimacie Skandynawii.

Najlepsze rozwiązanieKomin nie jest z reguły projektem dla budowniczego amatora. Oprócz zawiłości związanych z kominem z betonowych bloków, trzeba również mieć doświadczenie, aby wyciąć otwór w dachu i suficie, co oznacza rozległe naprawy dachu i wnętrza, jak również wysokie prawdopodobieństwo, że przewody lub instalacje hydrauliczne będą musiały być przeniesione, aby umożliwić dostęp do komina. Krótko mówiąc, budowa komina jest wysoce skomplikowaną procedurą i prawdopodobnie powinna być wykonana przez doświadczonego wykonawcę, niezależnie od tego, czy jest to wymagane przez prawo, czy nie.

Preferowane materiały wykończeniowe na komin z pustaków keramzytowych

Zamiast używać niewypalonego betonu do budowy komina, większość ekspertów zaleca użycie kamienia naturalnego lub kamienia wypalanego, takiego jak cegła gliniana. Zarówno kamień naturalny, jak i cegła wypalana w piecu zostały już poddane działaniu wysokiej temperatury i ciśnienia i nie ulegną zniszczeniu pod wpływem ciepła wytwarzanego przez komin. Konstrukcja z kamienia ma również tę zaletę, że komin może być okrągły, a nie kwadratowy czy prostokątny, co jest atrakcyjną alternatywą dla popularnych wzorów kominów.

Pomożemy w każdej sytuacji, a nasze doświadczenie w projektowaniu instalacji kominowych to ponad 15 lat praktyki. Nasz przyjazny zespół sprzedaży technicznej jest pomocny, więc możesz być pewien profesjonalnej i entuzjastycznej obsługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.