WC z bidetem – powiew luksusu w Twojej toalecie

Bidet wielu osobom kojarzy się z wyposażeniem w pewnym sensie luksusowym. Nie chodzi tutaj może o samą cenę produktu, ale fakt, że jest to dodatkowe urządzenie, które wymaga większej ilości miejsca w łazience. Intuicyjnie więc wydaje się być zarezerwowane dla posiadaczy dużych pokoi kąpielowych i wydzielonych przestrzeni toaletowych. WC z bidetem to krok w kierunku zmiany tego podejścia.

Higiena i wygoda w jednym

Montaż WC z bidetem to przede wszystkim istotne ułatwienie codziennego dbania o higienę osobistą i świeżość dla wszystkich osób w rodzinie. Regularne korzystanie z toalety myjącej zwiększa poczucie czystości, które przekłada się na komfort życia. Rozwiązania tego typu docenią również osoby z ograniczeniami ruchowymi, a także niektórymi problemami zdrowotnymi utrudniającymi korzystanie z tradycyjnej toalety.

Jak to działa?

WC z bidetem z wyglądu jest praktycznie identyczna jak zwykła, nowoczesna toaleta. We wnętrzu skrywa jednak zaawansowaną technologię, zaprojektowaną tak, by korzystało się z niej łatwo i wygodnie.

Toalety myjące Roca In-Wash ® wyposażone są w funkcję mycia – natrysk tylny oraz natrysk dla kobiet. Woda rozprowadzana jest przy pomocy dyszy z funkcją oscylacji, dzięki której mycie jest bardzo dokładne. Użytkownik ma możliwość regulacji temperatury wody, jej ciśnienia, a także doboru położenia dyszy myjącej do swoich potrzeb. Po umyciu warto skorzystać z funkcji suszenia. Lekki podmuch powietrza, którego temperaturę również można regulować, delikatnie osusza ciało. 

Wybór funkcji i dobór ustawień realizujemy przy pomocy dołączonego do zestawu wygodnego pilota lub panelu bocznego wbudowanego w miskę WC. Wyraźne oznaczenia i duże przyciski na pilocie ułatwiają korzystanie z urządzenia, także osobom starszym. Jeśli już o ułatwieniach mowa – WC z bidetem Roca posiadają również lampkę nocną. Idąc do toalety, nie będzie trzeba zapalać światła w łazience! 

wc bidet

Co ważne, toalety myjące In-Wash ® są wyposażone w dyszę samoczyszczącą, upraszczającą utrzymanie urządzenia w czystości. 

Kilka możliwości montażu

WC z bidetem Roca In-Wash ® występują w 3 wersjach. Pierwszą jest toaleta myjąca podwieszana, przeznaczona do montażu na dopasowanym do niej stelażu podtynkowym z serii Duplo. Drugi rodzaj to WC typu kompakt stojący, w komplecie ze zbiornikiem. Wydawać by się mogło, że trzeciej opcji już nie ma, ale ku zaskoczeniu wielu mamy jeszcze jedną alternatywę. Jest nią toaleta myjąca podwieszana In-Wash® In-Tank® ze zintegrowanym zbiornikiem na wodę. W odróżnieniu od kompaktu, w tej wersji zasobnik jest elementem miski WC. Co ciekawe i bardzo praktyczne, funkcję spłukiwania można uruchomić nie tylko przyciskiem na misce, ale również przy pomocy pilota. To dodatkowe ułatwienie dla użytkowników. Ze względu na wyróżniającą się  konstrukcję, tę wersję WC z bidetem montuje się przy użyciu uproszczonego stelaża typu L. Rozwiązanie In-Wash® In-Tank® powala na zaoszczędzenie do 20 cm miejsca w łazience – z pewnością to cenna informacja dla właścicieli mniejszych pomieszczeń lub tych o nietypowym układzie. 

WC z bidetem to komfort, na który warto sobie pozwolić

Łatwość użytkowania oraz możliwość zamontowania nawet w małej łazience sprawiają, że toalety myjące możemy nazwać powiewem luksusu, dostępnym dla niemal każdego. To nie tylko praktyczny gadżet, ale przede wszystkim sposób na istotną poprawę poziomu higieny domowników. Urządzenia z serii In-Wash ® cechują się również elegancką, minimalistyczną estetyką, dzięki czemu będą pasować do każdej nowoczesnej łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.