Ile kosztują rolety? Sprawdź cennik rolet i bram

Rolety coraz bardziej zyskują na popularności. Nic w tym dziwnego, bo mają wiele zalet i to zarówno te stosowane wewnątrz pomieszczeń, jak i rolety zewnętrzne. Zresztą po żaluzje, plisy, markizy i inne osłony okienne także sięga coraz więcej użytkowników domów prywatnych. Podobnie jak po bramy garażowe. Każdy ma jednak inne potrzeby, począwszy od rodzaju, przez wymiary po kolor. Zatem jeden uniwersalny cennik rolet nie istnieje. Jak zatem sprawdzić ich cenę?

Ile kosztują rolety i bramy

Jeszcze w wielu sklepach możesz znaleźć obszerne papierowe cenniki lub cenniki w pdf, gdzie na kilkudziesięciu stronach wypisane są różne konfiguracje rolet czy bram garażowych. Trudno jest odnaleźć te, które Cię interesują i nie da się ukryć, również czasochłonne. Tymczasem ostatnio coraz popularniejsze stają się wirtualne kalkulatory. Wystarczy kilka kliknięć i otrzymasz cenę konkretnego produktu, dopasowanego do Twoich potrzeb. Nie inaczej jest w przypadku rolet i bram producenta RoletyAlu.

Jak działa wirtualny cennik rolet i bram

Wirtualny cennik, kalkulator, czy też konfigurator to profesjonalne narzędzie, które ułatwia wycenę konkretnego produktu. Dzięki niemu w kilka minut, podając cechy produktu, który Cię interesuje, możesz otrzymać jego orientacyjną wycenę. Producent bram i rolet zewnętrznych RoletyAlu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, przygotował taki konfigurator dla swoich produktów. Wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać wycenę:

  1. Wskaż typ produktu
  2. Podaj wymiary
  3. Wybierz kolor
  4. Określ rodzaj sterowania
  5. Uzupełnij swoje dane

Tylko tyle wystarczy, aby system szybko przygotował wycenę produktu, a RoletyAlu oferuje ich kilka.

Cenniki produktów RoletyAlu

Korzystanie z konfiguratora RoletyAlu jest niezwykle proste. Znajdziesz go tutaj: konfigurator.roletyalu.pl.Uzupełniając wszystkie informacje dowiesz się, ile będziesz musiał zainwestować w zakup rolet, okien, markiz czy bram. Musisz pamiętać jednak, że podane ceny są orientacyjne, a finalne mogą się nieznaczenie różnić, co zależy od tego, na jakie akcesoria się zdecydujesz.

RoletyAlu udostępnia cenniki:

  • Cennik rolet zewnętrznych – Cennik rolet zewnętrznych umożliwia Ci szybkie poznanie ceny rolet do Twojego domu. Wystarczy wskazać ich parametry, takie jak sposób montażu, wymiary czy typ sterowania.
  • Cennik okien – Wybierz typ okna (stałe, uchylne, pojedyncze, podwójne, potrójne itd.), wybierz profil, wskaż wymiary.
  • Cennik markiz tarasowych – wybierz materiał, sterowanie, nie zapomnij wskazać wymiarów.
  • Cennik bram garażowych – określ typ bramy (bramy segmentowe, uchylne, rolowane), ich wymiary i inne parametry i szybko poznaj ich cenę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.